Будівництво дерев’яних будинків

Дерево – це природній „дихаючий” будівельний матеріал, який відповідає найвибагливішим вимогам сучасності. Будинок з дерева – екологічно чистий, добре акумулює та утримує тепло. І тому мати дерев’яний будинок чи хоча б дачу – мрія багатьох, адже так хочеться завжди мати гарний настрій та самопочуття…

Стіни з дерева відносно легкі і стійкі до деформацій. Їх можна будувати на столбчатом фундаменті або фундаменті «плаваючі стовпчики». Дерев’яні стіни витримують необмежене число циклів заморожування – відтавання, а тому термін їх служби може перевищувати 100 років.
Найкомфортнішими на санітарно-гігієнічні вимоги (зокрема зважаючи на низьку теплопровідність) є брусчатиє і зроблені з колод стіни з хвойних порід дерев. Хвойні породи підходять більше, тому що мають правильнішу форму стовбура і менше схильні до загнивання, чим листя.Наше виробництво, розташоване в Івано-Франківській області, здатнезабезпечити Вас усім цим, а також багатьма іншими виробами з дерева, необхідними для здорового житла.