Послуги сушильної камери

Нагрівальні елементи “NARDІ” виготовлені з нержавіючих труб алюмінію. Таке сполучення матеріалів не створює гальванічну пару й гарантує відсутність корозії.
Як розподільний механізм у сушильних камерах “NARDІ” застосовується триходовий клапан і циркуляційний насос. Клапан поставляється в комплекті з гідравлічними арматурами і по спеціально розрахованій збалансованій схемі. Така схема має високий ККД, що дозволяє ефективно й точно регулювати подачу теплоносія в калорифери. За рахунок індивідуального циркуляційного насоса, що входить у комплект, забезпечується постійна інтенсивна циркуляція теплоносія в калориферах. Це забезпечує найбільш ефективне використання теплової енергії.

Двигуни всесвітньо відомої фірми “SІEMENS” (Німеччина) у тропічному виконанні (ІP 55, клас захисту ізоляції h) призначені для тривалої роботи в екстремальних умовах. Крильчатка вентилятора відлита під тиском з алюмінієвого сплаву й динамічно збалансована. Вентилятори тунельного типу (патент Nardі): вони збільшують швидкість повітря без додаткових витрат енергії й зменшують турбулентність, дозволяючи заощаджувати 15% квт енергії. Трубні вентилятори служать для переходу з турбулентного руху повітря на лінійний потік, щоб максимально знизити втрати, що відбуваються при явищі турбулентності.
Стіни й дахи зроблені з алюмінієвих аркушів. Усередині- ребристі алюмінієві аркуші, зовні- рифлений рельєфний алюміній, у середині – теплоізоляція зі скловати високої щільності, шириною 140мм на стінах і даху. Все кріплення зроблене з нержавіючої сталі. Містки холоду виконані самоклеющимися синтетичними смугами. Герметизація між панелями виконана за допомогою силікону.
Виготовлені із суцільнотягненого профілю. Матеріал: сплав високої міцності 6060 (AlMgSі0,5).
Вся конструкція витримує снігове навантаження 400кг/м2 і швидкість вітру до 200 км/година. Використаються додаткові поздовжні й поперечні елементи, що підсилюють твердість конструкції.
Всі з’єднання в камерах “NARDІ” виробляються нержавіючими болтами з антифрикційними гайками, що запобігають мимовільне ослаблення з’єднання.
Сушильна камера “NARDІ” управляється персональним комп’ютером, у який закладені програми для сушіння деревини всіх порід і перетинів.
Просте й наочне меню програми “LEONARDO”, система підказок дозволяє управляти процесом сушіння навіть недосвідченому користувачеві комп’ютера. Всі параметри процесу сушіння відображаються на великому екрані у вигляді зручних графічних схем.
Розташована сушка в Івано-Франківські області.